Ferienhaus Hoefler

Belangrijkste voorzieningen

  • 120 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    De 120 m² Ferienhaus Hoefler Schwarzenberg am Bohmerwald biedt nabijheid tot nabijgelegen toeristische plekken, zoals de ingang van skigebied Schwarzenberg Hochficht, die op circa 2 km afstand ligt.

    Binnen 25 minuten wandelafstand van dit vakantiehuis vindt u Bergland Ski Lift. De 3-slaapkamer villa is op ongeveer 2,1 km van het Teufelsschüssel gesitueerd.

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn handdoeken voor het comfort van de gasten.

    Ferienhaus Hoefler beschikt over een complete keuken, evenals een eetgedeelte voor self-catering. U kunt ook gebruikmaken van een waterkoker, een koelkast en een oven om uw eigen maaltijd te bereiden. Pension Seminargasthof Dreilandereck, waar Europese gerechten worden geserveerd, ligt binnen het bereik van deze accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

    Kameropties bij Ferienhaus Hoefler Schwarzenberg am Bohmerwald

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn handdoeken voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienhaus Hoefler Schwarzenberg am Bohmerwald Skyline foto Ferienhaus Hoefler Schwarzenberg am Bohmerwald Keuken foto Ferienhaus Hoefler Schwarzenberg am Bohmerwald Voorzieningen foto Ferienhaus Hoefler Schwarzenberg am Bohmerwald Buitenkant foto Ferienhaus Hoefler Schwarzenberg am Bohmerwald In de buurt foto Ferienhaus Hoefler Schwarzenberg am Bohmerwald Voorzieningen foto Ferienhaus Hoefler Schwarzenberg am Bohmerwald Skyline foto Ferienhaus Hoefler Schwarzenberg am Bohmerwald Kamer foto Ferienhaus Hoefler Schwarzenberg am Bohmerwald Keuken foto Ferienhaus Hoefler Schwarzenberg am Bohmerwald Kamer foto
    Huis met 3 Slaapkamers

    Grootte: 120 m²

    Type bed: 3 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Ferienhaus Hoefler Schwarzenberg am Bohmerwald

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Ferienhaus Hoefler Schwarzenberg am Bohmerwald

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Oostenrijk

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in Ferienhaus Hoefler?
      Ja, een ingerichte kitchenette, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in Ferienhaus Hoefler.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Ferienhaus Hoefler?
      Gasten van Ferienhaus Hoefler kunnen onder andere het Teufelsschüssel (2 km), de ingang van skigebied Schwarzenberg Hochficht 2,1) en Bergland Ski Lift 2,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienhaus Hoefler Schwarzenberg am Bohmerwald